Kviečiame registruotis į artimiausius „Baltų lankų“ vadovėlių“ numatomus renginius!

Atidaus skaitymo skatinimas, teksto suvokimas ir kūrimas.

2017 m. rugsėjo 21 d., 13.00–16.30 val., LVJC 208 kabinetas

Seminaras skirtas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, dirbantiems su 6–8 klasių mokiniais. Šio amžiaus tarpsnio mokiniams atidus skaitymas ir teksto suvokimas yra gana nelengvas darbas. Mokytojui sudėtinga sudominti šiuolaikinį vaiką, reikia parinkti tekstus, kurie skatintų mąstyti, diskutuoti. Šiame seminare mokytojai įgis profesinei kompetencijai būtinų žinių apie teksto skaitymo ir suvokimo, teksto kūrimo strategijas, bei lektoriai pateiks tam tikrų patarimų, užuominų, šablonų, padėsiančių įveikti „tuščio lapo“ baimę.

Seminare susipažinsite su naujais leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ literatūros vadovėliais 6, 7 ir 8 klasėms. Lektoriai padės mokytojams suprasti vadovėliuose aptariamų temų vidinį rišlumą ir sąsajas, paaiškins, kaip skaityti ir suvokti prozos ir poezijos tekstus. Seminaro dalyviai turės galimybę išbandyti vadovėlių autorių siūlomą medžiagą, diskutuoti apie tai, ko reikia sėkmingam mokytojo ir mokinio darbui klasėje.

Lektoriai: dr. Saulius Žukas , dr. Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Inga Gresienė

Kaina     15 EUR

Išankstinė registracija adresu giedre.j@lvjc.lt arba telefonu 272 56 22. Registracija baigiama likus dviem dienoms iki seminaro.

Turiningas, kūrybiškas ir įdomus pasirengimas mokyklai

2017 m. spalio 5 d., 18.00–19.30 val., LVJC 208 kabinetas

Priešmokyklinio ugdymo pedagogams

Lektorė atskleis, kaip šiuolaikiškai, inovatyviai, įdomiai ir visapusiškai padėti priešmokyklinukui pasinerti į žinių, atradimų ir kūrybos pasaulį, o pedagogui – įgyvendinti Priešmokyklinio ugdymo bendrosios programos keliamus uždavinius, naudojantis priešmokyklinio ugdymo priemonės „Katino dienos“ skaitmenine knyga pedagogams.

Lektorė: Aida Makutėnienė – Vilniaus lopšelio-darželio „Pipiras“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui, priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė

Kaina 10 EUR

Išankstinė registracija adresu giedre.j@lvjc.lt arba telefonu 272 56 22. Registracija baigiama likus dviem dienoms iki seminaro. 

Grįžti į naujienų sąrašą