Nauji ugdymo priemonių katalogai 2018–2019 m.

Kviečame susipažinti su leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ katalogais.

Priešmokyklinio ugdymo buklete „Katino dienos“ rasite visą reikiamą informaciją apie esamas priemones ir planuojamas naujienas.

Taip pat galėsite susipažinti su praktikų, kasdien naudojančių „Katino dienų“ priemones, mintimis, įspūdžiais ir patarimais.

Katalogą galite peržiūrėti čia.

Pradinio ugdymo priemonių katalogas „Vaivorykštė“ supažindina su pagrindiniais integruoto ugdymo ir jo priemonių pranašumais. 

Kataloge pateikiama „Vaivorykštės“ vadovėlių ir pratybų 1–4 kl. struktūra, pristatoma skaitmeninė ugdymo priemonė e. lankos ir jos galimybės. 

Atskleidžiamas ryšys tarp formaliojo („Vaivorykštė“) ir neformaliojo (robotika) ugdymo ir kaip gamtamokslinių tyrinėjimų įranga draugaus su integruoto ugdymo vadovėliu „Vaivorykštė“.

Katalogą galite peržiūrėti čia.

Lietuvių kalbos ir literatūros ugdymo priemonių kataloge susisteminta ir apžvelgta visa pedagogams, dirbantiems ar norintiems dirbti su leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ leidiniais, aktuali informacija. 

Supažindinama ne tik su jau išleistais literatūros 5–10 klasėms, lietuvių kalbos 5–6 ir 9–10 klasėms vadovėliais ir pratybomis, bet ir su pasirodysiančiais leidiniais, skirtais 7 ir 8 klasėms.

Pristatoma skaitmeninė ugdymo priemonė e. lankos ir jos galimybės.

Katalogą galite peržiūrėti čia.

Grįžti į naujienų sąrašą