Naujų lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlių 5 klasei pristatymas Vilniuje

Rugpjūčio 30 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks seminaras lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams „Teksto ir kalbos sistemos suvokimo mokymas 5 klasėje“.

Seminare mokytojai įgis profesinei kompetencijai būtinų žinių apie kalbos sistemos mokymą(si), teksto skaitymo ir suvokimo, teksto kūrimo strategijas. Lektoriai pateiks būdų, kaip mokyti(s) fonetikos, kalbos dalių, teksto skaitymo, suvokimo ir kūrimo. Renginyje susipažinsite su naujais leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros vadovėliais 5 klasei (pagal naują programą). Seminaro dalyviai turės galimybę išbandyti vadovėlių autorių siūlomą medžiagą, diskutuoti apie tai, ko reikia sėkmingam mokytojo ir mokinio darbui klasėje.

Seminaras vyks rugpjūčio 30 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius). Pradžia 10 val. Seminaro trukmė 6 akademinės valandos.

Seminaro lektoriai – dr. Saulius Žukas (leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ mokomųjų priemonių autorius), prof. dr. Irena Smetonienė (Vilniaus universitetas) ir Inga Gresienė (ŠiMC).

Išankstinė dalyvių registracija privaloma.

Dalyviai registruojami el. p. giedre.j@lvjc.lt arba telefonu (8  5)  272  5622.

http://lvjc.lt/tikrimokymai/teksto-ir-kalbos-sistemos-suvokimo-mokymas-V-klaseje/

Grįžti į naujienų sąrašą