Nuo rugsėjo mėnesio – atnaujinta skaitmeninė mokslo knyga „Katino dienos“!

Visi darželiai, dirbantys su priešmokykline ugdymo priemone „Katino dienos“, galės naudotis atnaujinta leidinio versija skaitmeninėje ugdymo priemonėje e. lankos.

  1. Pedagogo knyga – puiki padėjėja auklėtojams. Metodinėje priemonėje rasite papildomų užduočių, žaidimų, muzikinių užsiėmimų pavyzdžių ir praktinių patarimų, kaip dirbti su leidiniu.
  2. Užduotys spausdinti – speciali elektroninė leidinio versija darželiams, kur vaikai neturi savo „Katino dienų“ knygų. Už specialią kainą įsigiję 3 knygas ir prieigą prie skaitmeninės priemonės, užduotis galėsite atsispausdinti ir išdalyti vaikams. Visos užduotys pritaikytos nespalviniams spausdintuvams.
  3. Papildomi mokomieji objektai ženkliai papildė skaitmeninę „Katino dienų“ versiją. Tai įgarsintos pasakos, raidės ir žodžiai, kurių bus mokomasi, vaizdinės užduotys, pasakojimo klausimai, papildomos užduotys temai pagilinti, papildomai kompetencijai ugdyti ir atsižvelgti į skirtingą grupės vaikų pažangą. Skaitmeninėje knygos versijoje galite padidinti tam tikrą puslapio dalį, atskirą paveikslėlį, pasirinkti tam tikru metu Jums aktualią temą.

Registracija

Dėl užsakymo kreipkitės e. paštu dmitrijus@baltoslankos.lt

Grįžti į naujienų sąrašą