Atnaujiname skaitmeninę mokymo(si) aplinką!

Rugsėjį pristatę naująją skaitmeninę mokymo(si) aplinką e.lankos, iš Jūsų sulaukėme itin svarbaus grįžtamojo ryšio. Įsiklausėme į Jūsų pasiūlymus ir su džiaugsmu pranešame, kad artimiausiu metu atnaujinsime mokymo(si) aplinką.

Pirmosios naujovės – jau netrukus. Šiuo metu su jomis galite susipažinti prisijungę prie mokymosi aplinkos www.e-lankos.lt ir dešinėje įrankių juostoje pasirinkę piktogramą Biblioteka [beta].


Jums pasiūlysime galimybę itin patogiai naršyti „Baltų lankų“ vadovėlių“ skaitmeninėje bibliotekoje:

  • lengvai pasieksite dažniausiai naudojamus vadovėlius;
  • matysite vaizdžią vadovėlių biblioteką ir galėsite itin paprastai tęsti suplanuotus darbus;
  • reikalingą mokomąją medžiagą galėsite išsisaugoti asmeniniame kataloge.

Kviečiame susipažinti su bandomąja atnaujinta versija jau šiandien!  Kaip ir visada, laukiame Jūsų pastabų ir komentarų. Apie kitas skaitmeninės aplinkos naujoves nuolat informuosime.

Kitos naujienos

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader