Atnaujinkite ugdymo turinį lengvai su biologijos vadovėliu 7 klasei

Vieta:
Nuotolinis renginys

Data:
birželio 16, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. birželio 16 d., trečiadienį, 15 val. vyks nuotolinis renginys „Atnaujinkite ugdymo turinį lengvai su biologijos vadovėliu 7 klasei“.

Lektorės Rasa Burakienė ir Ingrida Čiučkytė pristatys naują biologijos vadovėlį, skirtą 7 klasei ir rengiamą pagal atnaujintą programą. Supažindinsime su vadovėlio struktūra ir galimybės. Aptarsime, kaip vadovėlyje akcentuojama tiriamoji veikla skatins mokinius kelti asmeninius iššūkius, ugdytis kritinio ir kūrybinio mąstymo, problemų sprendimo gebėjimus. Autorės taip pat papasakos, kaip nauji vadovėliai ir pratybos padės lengvai atnaujinti ugdymo turinį, pristatys praktinius darbo su vadovėliu aspektus ir papildomų resursų panaudojimo galimybes.

Lektorės: Rasa Burakienė, Ingrida Čiučkytė.

Renginys nemokamas.

Registracija vyksta https://www.baltulankuvadoveliai.lt/atnaujinkite-ugdymo-turini-lengvai-su-biologijos-vadoveliu-7-klasei/

Prisijungimo nuoroda birželio 15 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

Organizatorius: leidykla „Baltų lankų vadovėliai“.

Kiti renginiai

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader