Atnaujintos ir papildytos KATINO DIENOS

KATINO DIENOS yra spalvingas, informatyvus vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis, kuriame vaikai ras papildomos medžiagos: lipdukų, karpyti ir klijuoti skirtų paveikslėlių.

Dabar tai dviejų dalių leidinys, suskirstytas pagal didžiąsias temas ir vienos dienos ugdymo poreikius, taip pat kiekviename puslapyje pateikta pastabų su vaiku dirbantiems pedagogams ar tėvams. 

Skaitmeninėje mokymo(si) aplinkoje pasiekiama elektroninė leidinio versija ir nauja pedagogo knyga.

Saulius Žukas

„Katino dienos“ autorius

Seniai turėjau svajonę parašyti elementorių. Ir štai pasitaikė proga – manęs paklausė: „Ar gali išmokyti skaityti nemokydamas skaityti, o skaičiuoti ne­mokydamas skaičiuoti?“ Kaip matote, iššūkį priėmiau.

Giedrė Poškaitienė

Darželio „Pipirai“ vadovė

Su vadovėliu „Katino dienos“ jau draugauju keli metai ir patirtis įrodė, kad remiantis šiuo vadovėliu mes pasiekėme itin aukštų mokymo(si) rezultatų. Labai rekomenduoju šį nuostabų vadovėlį visiems pedagogams ir tėveliams.

Justina Broniukaitienė

Mamos atsiliepimas

KATINO DIENŲ mokslo knygos parašytos labai pagauliai, vaikus įtraukia į problemų sprendimą ir skatina mąstyti. Mano sūnus jau pirmokas – praėjusiais metais jis mokėsi iš KATINO DIENŲ, todėl į pirmą klasę žengė jau gebėdamas skai­tyti ir skaičiuoti.

Pasidalinkite šiuo įrašu

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader