Atnaujintos ir papildytos KATINO DIENOS

KATINO DIENOS yra spalvingas, informatyvus vadovėlis ir pratybų sąsiuvinis, kuriame vaikai ras papildomos medžiagos: lipdukų, karpyti ir klijuoti skirtų paveikslėlių.

Dabar tai dviejų dalių leidinys, suskirstytas pagal didžiąsias temas ir vienos dienos ugdymo poreikius, taip pat kiekviename puslapyje pateikta pastabų su vaiku dirbantiems pedagogams ar tėvams. 

Skaitmeninėje mokymo(si) aplinkoje pasiekiama elektroninė leidinio versija ir nauja pedagogo knyga.

Saulius Žukas

„Katino dienos“ autorius

Seniai turėjau svajonę parašyti elementorių. Ir štai pasitaikė proga – manęs paklausė: „Ar gali išmokyti skaityti nemokydamas skaityti, o skaičiuoti ne­mokydamas skaičiuoti?“ Kaip matote, iššūkį priėmiau.

Giedrė Poškaitienė

Darželio “Pipirai” vadovė

Su vadovėliu „Katino dienos“ jau draugauju keli metai ir patirtis įrodė, kad remiantis šiuo vadovėliu mes pasiekėme itin aukštų mokymo(si) rezultatų. Labai rekomenduoju šį nuostabų vadovėlį visiems pedagogams ir tėveliams.

Justina Broniukaitienė

Mamos atsiliepimas

KATINO DIENŲ mokslo knygos parašytos labai pagauliai, vaikus įtraukia į problemų sprendimą ir skatina mąstyti. Mano sūnus jau pirmokas – praėjusiais metais jis mokėsi iš KATINO DIENŲ, todėl į pirmą klasę žengė jau gebėdamas skai­tyti ir skaičiuoti.

Kitos naujienos

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader