„Baltų lankų vadovėliai“ jungiasi prie tarptautinės leidybos grupės „Klett“

Baltų lankų vadovėliai“ jungiasi prie tarptautinės leidybos grupės „Klett“

Didžiuojamės galėdami pranešti, kad leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ pradeda strateginę partnerystę su viena didžiausių edukacinės literatūros leidybos grupių „Klett“. Ji veikia net dvidešimtyje Europos šalių, todėl tikime, kad ši partnerystė Lietuvoje suteiks naujų galimybių mokytojams ir mokiniams. „Baltų lankų vadovėliai“ nuo šiol galės naudotis skirtingose Europos šalyse jau pasiteisinusiomis praktikomis, metodikos ir didaktikos įžvalgomis, pasisekimo tarp mokytojų sulaukusiais mokymo ištekliais. Visa tai leis pasiūlyti Jums kokybiškesnių, inovatyvesnių ir įdomesnių priemonių.

Kas yra „Klett“ grupė?

„Klett“ yra Štutgarte, Vokietijoje, įsikūrusi šeimos valdoma leidybos įmonė, edukacinės literatūros istoriją kurianti nuo 1897 metų. Šiandien „Klett“ grupė vienija 20 švietimo srityje veikiančių įmonių iš skirtingų šalių, kuriančių vadovėlius, pratybas ir skaitmeninį edukacinį turinį, taip pat grupei priklauso privačios mokyklos, darželiai ir universitetai.

Ką kuria ir leidžia „Klett“ grupė?

  • vadovėlius ir pratybas,
  • papildomas metodines priemones mokytojams,
  • papildomo mokymosi leidinius mokiniams,
  • priemones gabiems vaikams ir vaikams, turintiems specialiųjų poreikių,
  • skaitmenines mokymosi platformas,
  • mokymų mokytojams paslaugas ir kita.

Visa, ką kuria „Klett“ grupė, kuriama taip, kad mokytojai ir mokiniai sulauktų daugiau pagalbos mokant ir mokantis, o priemonės atitiktų įvairius amžiaus tarpsnius, skirtingus mokomuosius dalykus, mokymo ir mokymosi būdus. Grupė turi didžiulę patirtį pritaikant savo leidinius tiek specialiųjų poreikių turintiems, tiek išskirtinių gabumų vaikams.

Ko iš „Baltų lankų vadovėlių“ partnerystės su „Klett“ grupe gali tikėtis Lietuvos mokyklos?

„Baltų lankų vadovėliai“ ir toliau veiks Lietuvoje kaip edukacinės literatūros leidykla – mūsų komanda kasdien kuria vadovėlius pagal atnaujintas bendrąsias programas.

Kiek simboliška, kad partnerystę su „Klett“ kuriame bendrųjų programų atnaujinimo fone. Savo ilgametę vadovėlių rengimo patirtį ir Lietuvos mokymo programų išmanymą derindami su „Klett“ grupės inovacijomis ir sukurtų priemonių įvairove, galėsime dar geriau atliepti besikeičiančius mokinių bei mokytojų poreikius ir vykstančios mokymo programų reformos reikalavimus. Planuojame per kelerius metus pasiūlyti ne tik pradinio ugdymo, lietuvių kalbos, literatūros, istorijos vadovėlius, bet ir visą gamtos ir tiksliųjų mokslų vadovėlių spektrą. Gamtos ir tiksliųjų mokslų vadovėlius perimdami iš „Klett“ ir dėmesingai pritaikydami prie Lietuvos programų reikalavimų, artimiausiais metais Lietuvos mokykloms galėsime pasiūlyti platų švietimo bendruomenės pasitikėjimą užsienyje pelniusio edukacinio turinio pasirinkimą.

Ir ne tik tai. Jau dabar matome, kaip galėsime įvairius „Klett“ el. sprendimus palaipsniui pritaikyti Lietuvos poreikiams. Planuojame per kelerius metus Lietuvos mokykloms pasiūlyti automatiškai patikrinamas užduotis, kurių rezultatus galės gauti ne tik mokytojai, bet – pagal poreikį – ir tėvai. Taip pat mokyklas pasieks testų duomenų bazės, kurios leis mokytojams matyti visų mokinių stipriąsias ir silpnąsias temas, o pagal tai akimirksniu generuoti individualiai pritaikytus testus konkretaus vaiko poreikiams. Tai tik keli pavyzdžiai to, ką Lietuvos mokykloms suteiks šis bendradarbiavimas.

Vadovėlius ir kitas mokomąsias priemones kuriame Jums. Todėl, kaip ir anksčiau, lauksime Jūsų nuomonės apie mūsų kuriamą turinį.

Kitos naujienos

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus „Baltų lankų vadovėlių“ leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

DOVANA – leidyklos „Baltos lankos“ audioknyga!

Kiekvienam formą užpildžiusiam mokytojui padovanosime audioknygą. Gavę kodą galėsite nemokamai išsirinkti vieną iš penkių audioknygų.

Informaciją kaip atsiimti dovaną ir klausyti audioknygą rasite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader