Fizikos mokymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: kaip motyvuoti ir integruoti?

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Sausio 5, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. sausio 5 d., ketvirtadienį, 15 val. vyks virtualus renginys „Fizikos mokymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: kaip motyvuoti ir integruoti?“.

Renginį organizuoja leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ ir VDU Švietimo akademija. Renginyje naujai rengiamo fizikos vadovėlio 7 klasei autorė ir VDU Švietimo akademijos profesorė dr. Palmira Pečiuliauskienė aptars fizikos turinio pokyčius, kuriuos suponavo bendrųjų ugdymo programų kaita, bei naujų ir esamų fizikos mokymo priemonių pritaikomumą fizikos mokymui. Gvildensime integracinių ryšių taikymo galimybes, jų vaidmenį mokinių mokymosi motyvacijos ugdymui. Aptarsime 7 klasės fizikos mokymo turinio galimas sąsajas su biologija, literatūra, muzika, informatika, astronomija ir sociokultūriniu kontekstu.

Virtualiame renginyje diskutuosime kaip skatinti mokinius domėtis fizika, suvokti, mąstyti, suprasti ir atrasti. Renginio metu taip pat bus pristatytas naujas fizikos vadovėlis 7 klasei, kurį leidžia leidykla „Baltų lankų vadovėliai“.

Pažymėjimai nebus teikiami.

Renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kiti renginiai

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader