Gamtamokslinis ugdymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: tyrinėjame gamtą 5 klasėje

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Vasario 1, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. vasario 1 d., trečiadienį, 15 val. vyks nuotolinis seminaras „Gamtamokslinis ugdymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: tyrinėjame gamtą 5 klasėje“.

Lektoriai dr. Rimantas Vaitkus ir dr. Angelė Borodinienė aptars gamtos ugdymo turinio pokyčius, kylančius dėl keičiamų bendrųjų ugdymo programų. Renginyje apžvelgsime integracinių ryšių taikymo galimybes, jų vaidmenį mokinių mokymosi motyvacijos ugdymui. Aptarsime, kaip 5 klasėje mokyti(s) įdomiai ir įtraukiančiai atliekant tiriamuosius darbus, eksperimentuojant. Diskutuosime, kaip skatinti mokinius domėtis gamtos dėsniais ir juos suvokti, ugdytis kritinio ir kūrybinio mąstymo, problemų sprendimo gebėjimus.

Renginys nemokamas.

Prisijungimo nuoroda sausio 31 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registruojantis pateiktu el. paštu.

Organizatorius: leidykla „Baltų lankų vadovėliai“.

Registracija vyksta: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/registracija-vasario-1/

Informuojame, kad renginys gali būti įrašomas.

Kiti renginiai

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader