Gamtamokslinis ugdymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: tyrinėjame gamtą 5 klasėje

Vieta:
Nuotolinis renginys

Data:
birželio 14, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. birželio 14 d., pirmadienį, 15 val. vyks nuotolinis seminaras „Gamtamokslinis ugdymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: tyrinėjame gamtą 5 klasėje“.

Lektoriai dr. Rimantas Vaitkus ir Saulė Paltanavičiūtė aptars gamtos ugdymo turinio pokyčius, kylančius dėl keičiamų bendrųjų ugdymo programų. Renginyje apžvelgsime integracinių ryšių taikymo galimybes, jų vaidmenį mokinių mokymosi motyvacijos ugdymui. Aptarsime, kaip 5 klasėje mokyti(s) įdomiai ir įtraukiančiai atliekant tiriamuosius darbus, eksperimentuojant. Diskutuosime, kaip skatinti mokinius domėtis gamtos dėsniais ir juos suvokti, ugdytis kritinio ir kūrybinio mąstymo, problemų sprendimo gebėjimus.

Lektoriai: dr. Rimantas Vaitkus, Saulė Paltanavičiūtė.

Renginys nemokamas.

Registracija vyksta https://www.baltulankuvadoveliai.lt/gamtamokslinis-ugdymas-0614/

Prisijungimo nuoroda birželio 13 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

Organizatorius: „Baltų lankų vadovėliai“.

Informuojame, kad renginys gali būti įrašomas.

Kiti renginiai

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader