Gimtoji kalba.
Vadovėlis 1 klasei

I dalis

Komplektą sudarys gimtosios kalbos vadovėlis 1 klasei (I–III d.) ir pratybos (I–III d.).

Naujajame gimtosios kalbos vadovėlyje mokomės skaityti, rašyti ir suprasti, ką skaitome. Kiekvienoje pamokoje siūlomos trijų lygių užduotys leidžia diferencijuoti veiklą pagal mokinių poreikius. Vadovėlio temos ir kūrybinės užduotys suteikia galimybę nutiesti tarpdalykinės integracijos ryšius.

Vaivorykštė - gimtoji kalba vadovėlis

Susipažinkite su vadovėlio autoriais

Audronė Krivickaitė-Correia

Vilniaus jėzuitų gimnazijos pradinių klasių mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja pradiniam ugdymui. Bakalauro laipsnį įgijo 2016 m. Lietuvos edukologijos universitete. 2018 m. baigė švietimo vadybos ir lyderystės magistrantūros studijas Lietuvos edukologijos universitete. Pagal „Erasmus+“ programą dalyvavo mainuose ir stažuotėse Portugalijoje (IPB), Lenkijoje (Vroclavo universitete), Jungtinėje Karalystėje.

Giedrė Šliumpienė

Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokytoja ekspertė, 2018 m. pelniusi apdovanojimą „Už rytdienos atžalyno auginimą“ („Lietuvos žinių“ konferencija). 

Mokyme aktyviai taiko savarankiško mokymosi metodą. „Dirbdamas mokytoju tiesiog privalai keistis kartu su besikeičiančiomis kartomis, kurioms reikia naujų mokymo būdų. Tai, kas veikė prieš keliolika metų, dabar yra pasenę ir visiškai netinka. Būdamas mokytojas, turi gyventi šiuolaikinio gyvenimo kontekste. O jis – kaip jūra: vieną dieną – vieni įvykiai, kitą – kiti. Ir vaikams reikia prie jų prisitaikyti, rasti savo vietą, būti saugiems tiek plačiame pasaulyje, tiek savyje. Gyvenimas kuo toliau, tuo labiau iš jų reikalaus vis daugiau, ir tam būtina pasiruošti. Pasauliui reikia naujovių ieškančių ir joms atvirų kūrybingų žmonių“, – sako G. Šliumpienė.

Dr. Saulius Žukas

Literatūrologas, kritikas. 1975 m. Vilniaus universitete baigė lietuvių filologiją. Nuo 1978 m. dirbo Lietuvių kalbos ir literatūros institute, nuo 1990 m. dėstė Vilniaus universitete (VU), vadovavo Algirdo Juliaus Greimo semiotinių studijų centrui. Leidyklos „Baltos lankos“ steigėjas ir vienas savininkų. Vadovėlių, metodinių, ugdymo priemonių autorius, bendraautoris, sudarytojas. Nuo 1983 m. – Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

Norite išbandyti naujus vadovėlius savo mokykloje?

Užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime!

Palyginti

Jūsų užklausa gauta. Džiaugiamės, kad norite bendradarbiauti!

Susisieksime iš karto, kai tik bus parengta Jus dominančio leidinio pavyzdinė medžiaga.

Prašome pakviesti ir kitus savo komandos, mokyklos kolegas išbandyti rengiamus vadovėlius ir prisidėti prie Jums patogiausio vadovėlio sukūrimo.

Pasidalykite šia nuoroda: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/vadoveliu-bandymai/.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader