Integruoto mokymo vadovėlis „Vaivorykštė“ 1 klasei

Spalis

Integruoto mokymo priemonių „Vaivorykštė“ komplektą 1 klasei sudaro 9 vadovėliai (I–IX dalys) ir 9 pratybų sąsiuviniai (I–IX dalys).

Vadovėlį sudaro 9 knygos – kiekvienam mėnesiui po vieną knygą. Vienas mėnuo – vienas vadovėlis ir vienos pratybos visiems dalykams.  Vadovėlyje išlaikomas pagrindinis dėstymo principas: gyvenimo reiškiniai aptariami žvelgiant į juos iš skirtingų mokomųjų dalykų – lietuvių kalbos, visuomeninio ugdymo, gamtos mokslų, matematikos, dailės, muzikos, šokio, teatro ir etikos – perspektyvos.

Integruoto mokymo vadovėlis „Vaivorykštė“ 1 klasei

Norite nemokamai išbandyti vadovėlio egzempliorių?

Nepraleiskite nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir kitos svarbios informacijos!

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; pranešimų apie naujus „Baltų lankų vadovėlių“ leidinius ir progas juos išbandyti; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Jūsų užklausa gauta. Džiaugiamės, kad norite bendradarbiauti!

Susisieksime iš karto, kai tik bus parengta Jus dominančio leidinio pavyzdinė medžiaga.

Prašome pakviesti ir kitus savo komandos, mokyklos kolegas išbandyti rengiamus vadovėlius ir prisidėti prie Jums patogiausio vadovėlio sukūrimo.

Pasidalykite šia nuoroda: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/vadoveliu-bandymai/.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader