Kaip dirbti su integruoto ugdymo vadovėliu „Vaivorykštė“? Vebinaras

Renginys nuotoliu

2023 m. rugsėjo 27 d. 14 val. leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ pradinio ugdymo mokytojus kviečia į nemokamą vebinarą „Kaip dirbti su integruoto ugdymo vadovėliu ir pratybomis „Vaivorykštė“?“.

Renginyje daugiausiai dėmesio skirsime praktiniams darbo su integruoto ugdymo vadovėliais ir pratybomis patarimams, jų teikiamoms mokymo ir mokymosi galimybėms bei metodikos subtilybėms. Autoriai gilinsis į turinio ir užduočių įvairovę, kompetencijų ugdymo galimybes, pristatys, kuo vadovėliai įdomūs, aktualūs ir išskirtiniai.

Integruojant mokomuosius dalykus ne tik veiksmingai perteikiamos dalykinės žinios, bet ir formuojamas mokinių pasaulio, kaip nedalomos visumos, suvokimas. Mokytojų, naudojančių šiuos vadovėlius, patirtis rodo, kad toks mokymo(si) būdas padeda geriau įsiminti medžiagą, pagilinti turimas žinias ir lengviau įgyti reikiamų įgūdžių bei kompetencijų. Jis skatina smalsumą, žingeidumą ir motyvaciją mokytis.

Lektoriai: Saulius Vilutis, dr. Saulius Žukas ir kiti. 

Registracija vyksta: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/pradinis-vebinarai/

Renginys nemokamas.

Prisijungimo nuoroda renginio dieną bus išsiųsta registracijoje nurodytu el. paštu.

Informuojame, kad renginys gali būti įrašomas.

Kiti renginiai

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader