Kaip pirkti

„Baltų lankų“ vadovėlių“ elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti knygų, vadovėlių ir kitų mokomųjų priemonių (toliau – Prekės).

Norimą įsigyti Prekę galite surasti naudodami paprastą ar detaliąją paiešką arba pasinaudodami prekių kategorijų medžiu.

Jei pasirinkote paprastąją paiešką, įveskite pavadinimą (pavadinimo dalį) arba autorių. Paieška pasiūlys Jums labiausiai atitinkančius variantus.

Radę norimą Prekę, spustelėkite ant jos pavadinimo arba viršelio – taip pakliūsite į vidinį Prekės puslapį, kuriame galėsite perskaityti Prekės aprašymą (anotaciją) ir, jei yra, leidinio ištrauką ar recenzijas.

Kai jau nuspręsite, kad pasirinktą Prekę norite pirkti, spauskite mygtuką „Į krepšelį“. Krepšelyje pakoregavę (jei reikalinga) pasirinktų Prekių skaičių, pasirinkę Prekių pristatymo būdą, užpildę Prekių pristatymo adresą (jei norite, kad Prekes pristatytų kurjeris), spauskite „Pirkti“.

Rekomenduojame perskaityti skiltį „Prekių pristatymas“.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader