Knygų mugėje – naujausia Bumblausko knyga

Vieta:
Litexpo Vilniaus knygų mugė

Data:
Vasario 26, 2023

Laikas:
14:00

Istorijos mylėtojus Vilniaus knygų mugėje kviečiame į Alfredo Bumblausko ir Mangirdo Bumblausko knygos „Lietuvos istorija. Paaugusių žmonių knyga“ (IV–V d.) pristatymą. Renginyje dalyvaus autoriai, Edmundas Jakilaitis ir Alfonsas Eidintas.

Naujausią „Lietuvos istorijos“ knygą, kaip ir pirmąsias tris, istorikai skiria jauniesiems skaitytojams. Kviečia juos išeiti iš pamokos ribų ir pasinerti į nuodugnesnius Lietuvos istorijos tyrinėjimus. Moko kritiškai vertinti nusistovėjusias tiesas, patiems ieškoti atsakymų į keliamus klausimus. Be abejonės, ši knyga bus įdomi ir suaugusiesiems, girdėjusiems iš šeimos vyresniųjų ar net patiems patyrusiems knygoje aprašomus Lietuvos istorijos įvykius.

Ši knyga yra ankstesnių trijų dalių tęsinys. Ją sudaro dvi dalys: IV dalis prasideda pasakojimu apie sovietinę Lietuvos okupaciją 1940 m. birželio 15 dieną ir baigiasi 1990 m. kovo 11-osios išvakarėmis. V dalis prasideda Nepriklausomybės Atkūrimo Aktu ir baigiasi šiomis dienomis.

Žvilgsniu aprėpdami visą Lietuvos istoriją autoriai daro įkvepiančią išvadą: šiandienė Lietuva – mūsų laikas ir su trispalve, ir su lietuvių kalba, ir su Vilniumi, ir su laisve bei draugais Europos Sąjungoje ir gynybinėje organizacijoje NATO.

Knygos pristatymo renginys. Susitikime vasario 26 d., sekmadienį, 14 val. LRT salėje 5.1.

Autografai. A. Bumblauskas autografus dalins leidyklos „Baltos lankos“ stende:
vasario 25 d., šeštadienį, 12 ir 18 val.;
vasario 26 d., sekmadienį, 15 val. (iškart po renginio).

Kiti renginiai

preloader