Matematika. Vadovėlis 1 klasei

I dalis

Komplektą sudarys matematikos vadovėlis 1 klasei (I–II d.) ir pratybos (I–II d.)

Naujajame vadovėlyje pateikta teorinė medžiaga ir užduotys skatina mokinius tyrinėti, kritiškai mąstyti, spręsti problemas, dirbti kūrybiškai, įvairiais būdais išreikšti matematines mintis ir idėjas. Didžiausias dėmesys skiriamas matematinio samprotavimo ir loginio mąstymo ugdymui. Mokiniai turi galimybę rinktis tinkamas mokymosi strategijas, naują mokomąją medžagą sieti su anksčiau įgytomis žiniomis bei gebėjimais, gauti grįžtamąjį ryšį ir įsivertinti.

Susipažinkite su vadovėlio autorėmis

Vaidota Macienė

Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijos pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytoja, siekianti vyr. mokytojo kvalifikacijos. Vytauto Didžiojo universiteto ir Izraelio programos „Gifted“ mokytoja. Dirba su gabiais vaikais. Dėsto taikomosios matematikos ir asmeninės ūgties modulius. Abiejų modulių programų kūrėja. Programos „Renkuosi mokyti!“ alumnė.

Egidija Žukauskienė

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos pradinių klasių vyr. mokytoja, STEAM būrelio vadovė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Dvidešimt dveji metai pradiniame ugdyme neleidžia sustoti ir skatina  ieškoti vis naujų mokymo metodų, patirčių bei galimybių. Visi vaikai yra unikalūs ir nepakartojami, todėl prie kiekvieno tenka prieiti skirtingai. Lankstumas ir atviras bei nuoširdus noras pažinti vaiką leidžia ugdyti kūrybišką, atsakingą ir kritiškai mąstančią asmenybę.

Matematikos vadovėlis 1 kl. I d.

Norite išbandyti naujus vadovėlius savo mokykloje?

Užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime!

Palyginti

Jūsų užklausa gauta. Džiaugiamės, kad norite bendradarbiauti!

Susisieksime iš karto, kai tik bus parengta Jus dominančio leidinio pavyzdinė medžiaga.

Prašome pakviesti ir kitus savo komandos, mokyklos kolegas išbandyti rengiamus vadovėlius ir prisidėti prie Jums patogiausio vadovėlio sukūrimo.

Pasidalykite šia nuoroda: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/vadoveliu-bandymai/.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader