Naujas ugdymo priemonių katalogas 2022-2023 mokslo metams

Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ kviečia susipažinti su naujausiu savo mokomųjų priemonių katalogu, skirtu mokykloms ir darželiams. Jame – ne tik anksčiau išleisti, bet ir naujausi leidiniai, taip pat pristatomi vadovėliai ir kitos mokomosios priemonės, kurias leidykla planuoja parengti dar šiais metais.

Kadangi naujosios ugdymo programos dar nėra patvirtintos ir apie jų pobūdį galima sužinoti tik iš paskelbtų ir diskutuojamų projektų, šiame kataloge kalbant apie naujus leidinius lieka tam tikro neapibrėžtumo. Pasirodžius tikslesnei informacijai apie mokomųjų dalykų programas, mūsų siūlymai bus tikslinami: skelbiamas vadovėlių turinys, pristatomi ugdymo turinio pateikimo būdai ir pan. Kaip tik dėl šios priežasties leidykla atsisako fiksuoto popierinio katalogo varianto ir nuolatos skaitmenine forma atnaujins informaciją apie spaudai rengiamus vadovėlius bei kitas mokymo priemones.

Vadovėlių išleidimas gali būti tikslinamas priklausomai nuo naujosios bendrojo ugdymo programos patvirtinimo.

Kitos naujienos

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader