Naujas ugdymo priemonių katalogas 2022-2023 mokslo metams

Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ kviečia susipažinti su naujausiu savo mokomųjų priemonių katalogu, skirtu mokykloms ir darželiams. Jame – ne tik anksčiau išleisti, bet ir naujausi leidiniai, taip pat pristatomi vadovėliai ir kitos mokomosios priemonės, kurias leidykla planuoja parengti dar šiais metais.

Kadangi naujosios ugdymo programos dar nėra patvirtintos ir apie jų pobūdį galima sužinoti tik iš paskelbtų ir diskutuojamų projektų, šiame kataloge kalbant apie naujus leidinius lieka tam tikro neapibrėžtumo. Pasirodžius tikslesnei informacijai apie mokomųjų dalykų programas, mūsų siūlymai bus tikslinami: skelbiamas vadovėlių turinys, pristatomi ugdymo turinio pateikimo būdai ir pan. Kaip tik dėl šios priežasties leidykla atsisako fiksuoto popierinio katalogo varianto ir nuolatos skaitmenine forma atnaujins informaciją apie spaudai rengiamus vadovėlius bei kitas mokymo priemones.

Vadovėlių išleidimas gali būti tikslinamas priklausomai nuo naujosios bendrojo ugdymo programos patvirtinimo.

Pasidalinkite šiuo įrašu

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader