Naujausios integravimo, diferencijavimo ir projektinių veiklų galimybės atnaujinant ugdymo turinį 1 klasėje

Vieta:
Vilniaus g. 39, Vilnius

Data:
Balandžio 11, 2023

Laikas:
10:00

2023 m. balandžio 11 d. 10–13 val. leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ pradinio ugdymo mokytojus kviečia į renginį „Naujausios integravimo, diferencijavimo ir projektinių veiklų galimybės atnaujinant ugdymo turinį 1 klasėje“.

Ruošdamiesi dirbti pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas mokytojai susiduria su naujais iššūkiais. Kyla klausimų, kaip sklandžiai ir organiškai mokymo procese apimti kompetencijų ugdymą, kaip ir kokiais įrankiais organizuoti nuolatinį vertinimą ir įsivertinimą, kaip individualizuoti ir paskirstyti užduotis. Leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ autorių kolektyvas savo žiniomis ir patirtimi gali prisidėti prie šiuo metu mokytojams aktualių klausimų sprendimo.

Renginyje pristatysime naujas leidyklos „Baltų lankų“ vadovėliai“ mokymo(si) priemones, skirtas 1 klasei. Lektoriai supažindins su vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis, papasakos apie medžiagos bei užduočių diferencijavimą, projektinę veiklą.

Nauji pradinių klasių vadovėliai suteiks dar daugiau galimybių inovatyviai ir taikliai atliepti mokinių poreikius.

Lektoriai:

Saulius Vilutis – vienas iš „Geros pradžios“ metodikos diegimo Lietuvoje pradininkų, todėl integruotas ugdymas, mokymosi ryšys su realiu gyvenimu, kompetencijomis grįstas ugdymas, mokymasis bendradarbiaujant ir įvairovės pripažinimas – vertybės, suformavusios lektoriaus požiūrį į ugdymą. Dvidešimt penkerių metų mokytojo ir mokyklos administracijos atstovo darbo patirtis suteikė progą patikrinti, kaip šios idėjos veikia mokykloje, leido daug ką praktiškai įgyvendinti ir pasidalyti patirtimi su kolegomis, programos „Renkuosi mokyti!“ dalyviais, užsienio partneriais.

Audronė Krivickaitė-Correia – Vilniaus jėzuitų gimnazijos pradinių klasių mokytoja ir direktoriaus pavaduotoja pradiniam ugdymui. Bakalauro laipsnį įgijo 2016 m. Lietuvos edukologijos universitete. 2018 m. baigė švietimo vadybos ir lyderystės magistratūros studijas Lietuvos edukologijos universitete. Pagal „Erasmus+“ programą dalyvavo mainuose ir stažuotėse Portugalijoje (IPB), Lenkijoje (Vroclavo universitete), Jungtinėje Karalystėje.

Vaidota Macienė – Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijos pradinių klasių ir lietuvių kalbos mokytoja, siekianti vyr. mokytojo kvalifikacijos. Vytauto Didžiojo universiteto ir Izraelio programos „Gifted“ mokytoja. Dirba su gabiais vaikais. Dėsto taikomosios matematikos ir asmeninės ūgties modulius. Abiejų modulių programų kūrėja. Programos „Renkuosi mokyti!“ alumnė.

Renginys skirtas pradinio ugdymo mokytojams.

Renginys nemokamas.

Renginys vyks Vilniaus mokytojų namuose, Mokyklų tobulinimo centro 226 auditorijoje (Vilniaus g. 39, Vilnius).

Registracija į renginį vyksta Mokytojų tobulinimo centro internetinėje svetainėje:  https://www.mtc.lt/lt/renginiai/714/naujausios-integravimo-diferencijavimo-ir-projektiniu-veiklu-galimybes-atnaujinant-ugdymo-turini-1-klasei.

Kiti renginiai

preloader