Nauji istorijos vadovėliai 9 ir 11 klasėms

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Kovo 29, 2023

Laikas:
15:00

Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ ir Panevėžio švietimo centras kovo 29 d. 15 val.  kviečia istorijos mokytojus į nuotolinį renginį „Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Nauja ugdymo programa – nauji istorijos vadovėliai 9, 11 klasėms“.

Renginyje pristatysime naujus 9 ir 11 klasėms skirtus istorijos vadovėlius, rengiamus pagal atnaujintas bendrąsias programas. Supažindinsime su vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis. Autoriai papasakos apie vadovėlių privalumus, kuo jie yra įdomūs, aktualūs ir išskirtiniai. Taip pat aptars medžiagos ir užduočių diferencijavimą, probleminį mokymą, kompetencijų ugdymo galimybes.

Lektoriai: dr. Mindaugas Tamošaitis, dr. Marius Ėmužis, dr. Norbertas Černiauskas, dr. Vytautas Volungevičius.

Organizatoriai: UAB „Baltų lankų” vadovėliai“ ir Panevėžio švietimo centras.

Nuotolinis nemokamas renginys.

Registracija vyksta  www.semiplius.lt

Prisijungimo nuoroda kovo 28 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

Nuotolinio renginio dalyviams bus išsiųsti Panevėžio švietimo centro pažymėjimai.

Informuojame, kad renginys bus įrašomas.

Kiti renginiai

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader