Metų pabaigos nuolaidos!

Artėjant metų pabaigai, nepraleiskite progos kaip niekada pigiai apsirūpinti leidiniais, kurie reikalingi visus metus. Baltų lankų“ vadovėliai“ skelbia nuolaidas ir kviečia knygas darželinukams, pradinukams ir paaugliams įsigyti ypatinga kaina. 

Gražių iliustracijų, įdomių faktų kupinos „Nepaprastas paukščių pasaulis“ ir „Nepaprastieji Žemės vandenynai“, išradingai jusles pažinti kviečiančios „Taip aš matau“ ir „Tyliai, garsiai, kuždomis“, mokytis gamtos mokslų ir matematikos padedančios „Matematika vaizdžiai ir pažingsniui“ bei „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui“ ir kitos knygos laukia Jūsų!

Pasiūlymas galioja iki 2022 m. lapkričio 27 d.

Kitos naujienos

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader