Metų pabaigos nuolaidos!

Artėjant metų pabaigai, nepraleiskite progos kaip niekada pigiai apsirūpinti leidiniais, kurie reikalingi visus metus. Baltų lankų“ vadovėliai“ skelbia nuolaidas ir kviečia knygas darželinukams, pradinukams ir paaugliams įsigyti ypatinga kaina. 

Gražių iliustracijų, įdomių faktų kupinos „Nepaprastas paukščių pasaulis“ ir „Nepaprastieji Žemės vandenynai“, išradingai jusles pažinti kviečiančios „Taip aš matau“ ir „Tyliai, garsiai, kuždomis“, mokytis gamtos mokslų ir matematikos padedančios „Matematika vaizdžiai ir pažingsniui“ bei „Gamtos mokslai vaizdžiai ir pažingsniui“ ir kitos knygos laukia Jūsų!

Pasiūlymas galioja iki 2022 m. lapkričio 27 d.

Kitos naujienos

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader