Nauji vadovėliai ir jų išbandymas

Redaktoriaus žodis

Mieli mokytojai, 

pristatome Jums pagal naująją Bendrojo ugdymo programą rengiamus vadovėlius. Leidykla ateina į mokyklas atsinaujinusi, bet išlaikiusi geriausias savo tradicijas. Perrašome dalį pradinių klasių disciplinų, bet siūlome ir jų integravimo galimybių.

Lietuvių kalbos mokymą vyresnėse klasėse darome dar įdomesnį. Tęsiame ir stipriname atidaus literatūros skaitymo mokslą. Sukvietėme jau pasižymėjusius jaunesnės kartos istorikus papasakoti apie pasaulio ir Lietuvos praeitį. Žengiame ir į gamtos mokslų, matematikos sritį: kviečiame integruotai pažvelgti į gamtos reiškinius, siūlome naujus fizikos, astronomijos ir kitų mokomųjų dalykų vadovėlius.

Naujas mokymo priemones lydės mokymai ir konsultacijos mokytojams. O iš Jūsų visuomet lauksime pastabų ir pasiūlymų.

– dr. Saulius Žukas

Kitos naujienos

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader