Naujų istorijos vadovėlių 5, 7 klasėms struktūra ir mokymo(si) galimybės

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Kovo 22, 2023

Laikas:
15:00

Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ ir Panevėžio švietimo centras kovo 22 d. 15 val.  kviečia istorijos mokytojus į nuotolinį renginį „ Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Naujų istorijos vadovėlių 5, 7 klasėms struktūra ir mokymo(si) galimybės“.

Mokytojams  pristatysime naujus istorijos vadovėlius 5 ir 7 klasėms, rengiamus pagal atnaujintas bendrąsias programas. Supažindinsime su naujų istorijos vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis. Lektoriai papasakos, kuo nauji leidiniai yra įdomūs, aktualūs ir išskirtiniai. Taip pat apie medžiagos ir užduočių diferencijavimą, probleminį mokymą, kompetencijų ugdymo galimybes.

Lektoriai: dr. Norbertas Černiauskas, dr. Mindaugas Nefas.

Organizatoriai: UAB „Baltų lankų” vadovėliai“ ir Panevėžio švietimo centras.

Nuotolinis nemokamas renginys.

Registracija vyksta  www.semiplius.lt

Prisijungimo nuoroda kovo 21 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

Nuotolinio renginio dalyviams bus išsiųsti Panevėžio švietimo centro pažymėjimai.

Informuojame, kad renginys bus įrašomas.

Kiti renginiai

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader