Nuotolinis renginys „Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Nauja ugdymo programa – nauji istorijos vadovėliai 9, 11 klasėms“

Vieta:
Nuotolinis renginys

Data:
balandžio 26, 2023

Laikas:
15:00

Leidykla „Baltų lankų“ vadovėliai“ ir Kretingos rajono švietimo centras balandžio 26 d. 15 val.  kviečia istorijos mokytojus į nuotolinį renginį „Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Nauja ugdymo programa – nauji istorijos vadovėliai 9, 11 klasėms“.

Renginyje pristatysime naujus 9 ir 11 klasėms skirtus istorijos vadovėlius, rengiamus pagal atnaujintas bendrąsias programas. Supažindinsime su vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis. Autoriai papasakos apie vadovėlių privalumus, kuo jie yra įdomūs, aktualūs ir išskirtiniai. Taip pat aptars medžiagos ir užduočių diferencijavimą, probleminį mokymą, kompetencijų ugdymo galimybes.

Lektoriai: dr. Mindaugas Tamošaitis, dr. Marius Ėmužis, dr. Norbertas Černiauskas, dr. Vytautas Volungevičius.

Organizatoriai: UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“ ir Kretingos rajono švietimo centras.

Nuotolinis nemokamas renginys.

Registracija vyksta  www.semiplius.lt

Prisijungimo nuoroda balandžio 25 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registruojantis Semi+ sistemoje www.semiplius.lt.

Informuojame, kad renginys gali būti įrašomas.

Kiti renginiai

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader