Nuotolinis seminaras „Fizikos mokymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: kaip motyvuoti ir integruoti?“

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Sausio 25, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. sausio 25 d., trečiadienį, 15 val. vyks nuotolinis seminaras „Fizikos mokymas pagal atnaujintas bendrąsias programas: kaip motyvuoti ir integruoti?“.

Lektorė prof. dr. Palmira Pečiuliauskienė aptars fizikos turinio pokyčius, kylančius dėl keičiamų bendrųjų ugdymo programų, naujų ir esamų fizikos mokymo priemonių pritaikomumą fizikos mokymui. Renginyje apžvelgsime integracinių ryšių taikymo galimybes, jų vaidmenį mokinių mokymosi motyvacijos ugdymui. Aptarsime 7 klasės fizikos mokymo turinio galimas sąsajas su biologija, literatūra, muzika, informatika, astronomija ir sociokultūriniu kontekstu. Diskutuosime, kaip skatinti mokinius domėtis fizika, suvokti, mąstyti, suprasti ir atrasti.

Renginio metu taip pat bus pristatytas naujas fizikos vadovėlis 7 klasėms, skirtas neintegruotam gamtos dalykų kursui mokyti.

Renginys nemokamas.

Prisijungimo nuoroda sausio 24 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registruojantis pateiktu el. pašto adresu.

Registracija vyksta www.semiplius.lt.

Organizatoriai: Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ ir Panevėžio švietimo centras.

Informuojame, kad renginys gali būti filmuojamas ir/ar fotografuojamas, todėl Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kiti renginiai

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader