Nuotolinis seminaras istorijos mokytojams

Šio nuotolinio seminaro tikslas – padėti mokytojams pasiruošti dirbti pagal atnaujintas bendrąsias programas. Juk sėkmė jas įgyvendinant priklausys ir nuo mokytojų pasirengimo, ir nuo naujų ugdymo priemonių tinkamo paruošimo.

Mokytojams  pristatysime naujus istorijos vadovėlius 5, 7 ir 9 klasėms, rengiamus pagal atnaujintas bendrąsias programas. Supažindinsime su naujų istorijos vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis. Vadovėlių autoriai papasakos, kuo nauji leidiniai yra įdomūs, aktualūs ir išskirtiniai. Taip pat apie medžiagos ir užduočių diferencijavimą, probleminį mokymą, kompetencijų ugdymo galimybes.

Lektoriai:

Istorija 5 kl.: dr. Mindaugas Nefas, dr. Norbertas Černiauskas.

Istorija 7 kl.: dr. Tadas Rutkauskas, dr. Mindaugas Nefas.

Istorija 9 kl.:  dr. Mindaugas Tamošaitis.

Organizatoriai: Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija ir UAB Baltų lankų vadovėliai

Vebinaras virtualus, nemokamas.

Prisijungimo nuoroda gruodžio 7 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registruojantis pateiktu el. pašto adresu.

Registracija vyksta https://forms.office.com/r/9My3R4Hby6.

Vebinaro dalyviams bus išsiųsti Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos pažymėjimai.

Kitos naujienos

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader