Pažinkime Visatą: šiuolaikiniai Visatos objektų tyrimai ir atradimai naujame astronomijos vadovėlyje

Vieta:
Nuotolinis renginys

Data:
birželio 19, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. birželio 19 d., pirmadienį, 15 val. vyks nuotolinis renginys „Pažinkime Visatą: šiuolaikiniai Visatos objektų tyrimai ir atradimai naujame astronomijos vadovėlyje“.

Atnaujinus bendrąsias ugdymo programas, nuo III gimnazijos klasės atsiranda pasirenkamasis astronomijos dalykas. Todėl lektoriai doc. dr. Jokūbas Sūdžius ir dr. Audrius Bridžius aptars, kaip mokyti astronomijos atliepiant kiekvieno moksleivio poreikius: tiek tų, kurie yra pasirinkę fizikos dalyką, tiek ir humanitarinio profilio moksleivių, kurie pasirinks mokytis astronomiją. Renginyje apžvelgsime astronomijos pagrindų ir naujausių žinių apie Visatą dėstymą, pasidalinsime, kaip pateikti astronomijos temų mokymąsi kuo suprantamiau ir įdomiau.

Nuotolinis renginys yra nemokamas.

Organizatorius – leidykla „Baltų lankų” vadovėliai“.

Registracija vyksta https://www.baltulankuvadoveliai.lt/pazinkime-visata/

Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams registracijos metu pateiktu el. pašto adresu.

Informuojame, kad renginys gali būti įrašomas.

Kiti renginiai

„Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminaras

Leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ kviečia mokytojus lituanistus į renginių ciklo „Atidus literatūros kūrinio skaitymas“ 5 seminarą. Seminaras vyks lapkričio 23 d. 16:00–17:30 leidykloje Vilniuje, Gedimino pr. 28, II aukšte (įėjimas iš A. Stulginskio g. pusės). Renginys vyks gyvai.

Skaityti daugiau »

Kalbinis ugdymas 11 klasėje

2023 m. lapkričio 14 d. 15 val. Utenos švietimo centras ir leidykla „Baltų lankų vadovėliai“ lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečia į renginį „Kalbinis ugdymas 11 klasėje“.

Skaityti daugiau »

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader