START LEARNING BOX

ERASMUS+ KA229 „START LEARNING BOX“ (SĖKMINGOS PRADŽIOS DĖŽĖ)

UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“ kartu su Vilniaus „Šilo“ mokykla ir partneriais iš Estijos, Kipro, Norvegijos bei Prancūzijos įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą strateginės partnerystės inovacijų projektą ERASMUS+ KA229 „START LEARNING BOX“ (SĖKMINGOS PRADŽIOS DĖŽĖ), kurio metu kuriamos mokymosi priemonės 6–7 metų vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų. Ši inovatyvi priemonė parengta pagal integruoto ugdymo modelį. Ji padės vaikams ir mokytojams įgyvendinti įtraukiojo ugdymo idėjas. Projekte START LEARNING BOX dalyvauja pedagogai, švietimo pagalbos specialistai, dailininkai praktikai, ne vienus metus paskyrę specialiajai pedagogikai.

ERASMUS+ projekto „START LEARNING BOX“ mokomoji priemonė bus išbandoma 2021-2022 metais ir bus išversta į užsienio kalbas. Labai tikimės, kad projektas padės mūsų pedagogams ir kitiems švietimo srities specialistams, dirbantiems su autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais.

Finansuojama iš ERASMUS + programos

Kontaktai:

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader