Nemokamos Smart Learning Box Mokymosi Priemonės

skirtos 6–7 metų vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų, pagal integruoto ugdymo modelį

Start learning box integruotus leidinius sudaro:

Pasaulio pažinimas

Pasaulio pažinimo skyriaus pagrindinė mintis - žadinti vaikų domėjimąsi artimiausia aplinka, skatinant juos pažinti gamtinius ir socialinius reiškinius, siekiant bendrųjų gebėjimų tobulinimo. Kiekvieną pateiktą užduotį lydi vaizdinė informacija - instrukcija, pritaikyta iliustracija ar nuotrauka, kuri padeda vaikui dirbti savarankiškai, skatina praktinę veiklą bei moko savarankiškumo. 

Pasaulio pažinimo dalis siejama su lietuvių kalba, matematika, daile, etika. Tokiu būdu sudaroma galimybė, vaikui, turinčiam specialiųjų ugdymosi poreikių, pakartoti mokomąją medžiagą.

Lietuvių kalba

Lietuvių kalbos skyrius padeda vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, pažinti raides, mokytis komunikuoti su artimiausia aplinka. Lietuvių kalbos dalis siejama su pasaulio pažinimu, matematika, daile, etika. Tokiu būdu sudaroma galimybė, vaikui, turinčiam specialiųjų ugdymosi poreikių, pakartoti mokomąją medžiagą kitų dalykų pamokose.

Lietuvių kalbos užduotys pateikiamos pasikartojančia struktūra, kurią lydi vaizdinė informacija - instrukcija, pritaikyta iliustracija ar nuotrauka, kuri padeda vaikui dirbti savarankiškai, skatina praktinę veiklą, moko savarankiškumo bei skatina įsivertinti. 

Matematika

Matematikos skyrius kviečia matematikos mokytis nuosekliai, aiškinantis artimiausios aplinkos reiškinius, problemas.

Mokomojoje priemonėje vaikai ras užduoties instrukciją ne tik žodžiu, bet ir iliustruotą simboliais. Iliustracijos atrinktos remiantis naujausiais moksliniais tyrimais apie autizmo spektro sutrikimą, kurios veikia kaip pagalba suvokiant skaičiaus ir skaitmens sąvokas.  Matematikos dalis siejama su pasaulio pažinimu, lietuvių kalba, daile, etika. 

Etika

Etikos skyrius skirtas vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, bendrabūvio taisyklių, savo bei kito emocijų atpažinimui ir supratimui, moko laikytis susitarimų, spręsti kasdienines problemas.

Kiekvieną mokomąjį tekstą ar istoriją papildo alternatyviosios komunikacijos (vizualinė) informacija, kuri padeda suvokti turinį. Priemonės etikos dalis skatina aiškintis,elgtis etiškai ir atsakingai. Etikos dalis siejama su pasaulio pažinimu, lietuvių kalba, matematika, daile. 

Dailė

Dailės skyrius  padeda lavinti vaikų meninę raišką, taikant paprastas dailės technikas, mokant saugiai jomis naudotis, išgaunant įvairias linijas, formas, ornamentus, kūrybinius projektus.

Nuotraukų ir iliustracijų pagalba priemonėje aiškiai ir nuosekliai vaizduojama darbo eiga, kuri moko savarankiškumo, pasitikėjimo savo jėgomis. Nuolat kviečiama aptarti bei eksponuoti vaikų kūrinius. Dailės dalis siejama su pasaulio pažinimu, lietuvių kalba, matematika, etika.

PRIEMONĖS PAGAL MĖNESĮ​

Mokymo(si) priemonė “Start Learning Box” (“Sėkmingos pradžios dėžė”) inovatyvi ne tik forma ir turiniu, bet ir išbandyta 5 šalyse: Lietuvoje, Estijoje, Norvegijoje, Kipre ir Prancūzijoje.

Rugsėjis. Aš ir mano šeima

Spalis. Mano mokykla

Lapkritis. Mieste

Gruodis. Laiko ratas

Sausis. Gyvas - negyvas

Vasaris. Mano gimtinė

Kovas. Žemė - mūsų namai

Balandis. Aukime sveiki

Gegužė. Kuo būsiu

Susipažinkime!

Nepraleiskite svarbios informacijos, nemokamų naujų vadovėlių egzempliorių ir aktualių renginių mokytojams.

Užpildykite šią formą, kad nepraleistumėte svarbios informacijos, tiesiogiai susijusios su Jūsų darbu: pranešimų apie naujus Baltų lankų vadovėlių leidinius ir progas juos išbandyti; pasiūlymų nemokamai naudotis vadovėliais ir kita mokomąja medžiaga; kvietimų į įdomius švietimo renginius bei projektus.

Palyginti

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

preloader