Tai daugiau nei dienoraštis!

Šiuolaikiškas ir patrauklus savistabos dienoraštis pradinukams ir kiek vyresniems. Į knygą sudėjome svarbias temas, vaizdingas iliustracijas, palikome daug vietos įrašyti atsakymams ir piešiniams. Tikimės, kad išjudinome ir tokias temas, kuriomis ne visi vaikai noriai kalba su draugais ir suaugusiais. Kuo skiriuosi nuo kitų? Kaip jaučiuosi mokykloje? Kokia mano vardo istorija? Kokie buvo mano tėvai vaikystėje? Ką veiksiu tapęs išradėju, rašytoju, mokslininku? Su šiais ir kitais klausimais, lydimi gražių iliustracijų vaikai leisis į savęs stebėjimo, pažinimo ir užsibrėžtų svajonių siekimo nuotykį.

#Ne tik dienoraštis – puiki praktinė metodinė priemonė specialistams, dirbantiems socialinio ugdymo institucijose: pedagogams, socialiniams pedagogams, socialiniams darbuotojams, socialinės pedagogikos ir socialinio darbo studijų studentams. Ir, žinoma, tėvams. Knygoje pateiktos užduotys padės surinkti autentišką ir visapusišką informaciją apie vaiką, geriau jį pažinti, sužinoti jo lūkesčius bei svajones ir individualiai modeliuoti reikiamą pagalbą.

Sudarė Audronė Putauskienė

Dizainą kūrė Vanda Padimanskaitė

Pasidalinkite šiuo įrašu

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader