Virtualus renginys „Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Naujas istorijos vadovėlis 9 klasei“

Vieta:
Renginys virtualus

Data:
Sausio 18, 2023

Laikas:
15:00

2023 m. sausio 18 d., trečiadienį, 15 val. vyks virtualus renginys „Naujas žvilgsnis į istorijos pamokas. Naujas istorijos vadovėlis 9 klasei“.

Renginyje pristatysime naują 9 klasei skirtą istorijos vadovėlį, rengiamą pagal atnaujintas bendrąsias programas. Supažindinsime su vadovėlio sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis. Autorius papasakos apie vadovėlio privalumus, kuo jis yra įdomus, aktualus ir išskirtinis. Taip pat aptars medžiagos ir užduočių diferencijavimą, probleminį mokymą, kompetencijų ugdymo galimybes.

Lektorius dr. Mindaugas Tamošaitis.

Organizatorius UAB „Baltų lankų“ vadovėliai“.

Virtualus renginys, nemokamas.

Prisijungimo nuoroda sausio 17 d. bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams registruojantis pateiktu el. pašto adresu.

Registracija vyksta: https://www.baltulankuvadoveliai.lt/registracija-sausio-18/

Informuojame, kad renginys gali būti filmuojamas ir/ar fotografuojamas, todėl Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Kiti renginiai

Užsisakykite naujienlaiškį!

Sužinokite apie Baltų lankų vadovėlių naujienas pirmieji! Svarbiausių naujienų santrauką atsiųsime ne daugiau kaip kartą per 14 dienų.

Įvesdami savo el. pašto adresą ir patvirtindami PRENUMERUOTI, sutinkate gauti naujienlaiškį

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.

preloader